ZESPÓŁ SZKÓŁ
imienia
Poległych
na Pasternioku
ul. Miarki 1a
43-180 Orzesze
 

STRONA GŁÓWNA
 
SZKOŁA
   informacje 
   dyrekcja
   nauczyciele
   historia i patroni
   nagrody, stypendia
   osiągnięcia  
   z życia szkoły
 
DLA UCZNIÓW
   klasy
   zaj. pozalekcyjne

   egzamin

 
DLA RODZICÓW
   podręczniki
   rekrutacja
 
GALERIE
 
SZKOŁA W MEDIACH
 
KONTAKT

Rok szkolny 2014/2015

I okres: Patryk Lipka, Sabina.Kadłubek, Anna Pacześ, Mikołaj Harazin, Julia Szymańczyk, Weronika Badura, Kinga Rydzewska

 

II okres: PatrykLipka, Anna Pacześ, Anna Buchalik, Tymoteusz Redosz, Mikołaj Harazin, Piotr Szlejter, Marcin Chrapiec, Filip Pojda, Alicja Paruzel, Anna Malcherczyk, Paulina Dolik

Rok szkolny 2013/2014

Stypendia naukowe Burmistrza Miasta Orzesze za II okres roku szkolnego 2013/2014:

Patryk Lipka

Natalia Strzoda

Paweł Bekus

Marta Brzóska

Marcin Chrapiec

Bartosz Kurpas

Sabina Kadłubek

Anna Pacześ 

Filip Pojda

Piotr Szlejter

Kamil Zasada

Rok szkolny 2013/2014

Stypendia naukowe Burmistrza Miasta Orzesze za I okres roku szkolnego 2013/2014:

Patryk Lipka

Sabina Kadłubek

Natalia Strzoda

Rok szkolny 2011/2012

Stypendia naukowe Burmistrza Miasta Orzesze za I okres roku szkolnego 2011/2012:

Bartosz Cudok

Tomasz Gaweł

Grzegorz Suchoń

 

Stypendia naukowe Burmistrza Miasta Orzesze za II okres roku szkolnego 2011/2012:

Daria Adamczyk

Bartosz Cudok

Aleksandra Drażyk

Tomasz Gaweł

Grzegorz Suchoń

 

 

Rok szkolny 2010/2011

Laureaci konkursów przedmiotowych:

Klaudia Moczała, kl. III - historia

Grzegorz Suchoń, kl. II - matematyka

Karolina Szczyrba, kl. III - WOS

Mateusz Żurowski, kl. III - chemia

Stypendia naukowe Burmistrza Miasta Orzesze za II okres roku szkolnego 2010/2011:

 

Klaudia Moczała

 

Grzegorz Suchoń

 

Karolina Szczyrba

 

Mateusz Żurowski

 

Krzysztof Janik
  Sandra Siury
  Robert Lipka

Stypendium naukowe Burmistrza Miasta Mikołów

 

Małgorzata Kocur

Nagroda Burmistrza Miasta Orzesze za osiągnięcia sportowe:

 

Maria Leks

 

Elżbieta Czech

  


STYPENDIA ZA OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

 

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

Maria Leks - kl. II

 

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Mateusz Majcher - kl. III

 

Stypendium Burmistrza Miasta Orzesze

I okres

sypendia naukowe:

Mateusz Majcher - kl. III

Mateusz Żurowski - kl. II

Michał Rakoczy - kl. III

Adam Buchalik - kl. III

Krzysztof Janik - kl. I

 

stypendia sportowe:

Maria Leks - kl. II

Elżbieta Czech - kl. II

 

II okres

stypendia naukowe:

Mateusz Majcher - kl. III

Mateusz Żurowski - kl. II

Krzysztof Janik - kl. I

Grzegorz Suchoń - kl. I